LOGO UNATC
Universitatea Nationala de Arta Teatrala si Cinematografica "I.L. Caragiale"

2013 >>> PROGRAM SPECTACOLE <<<

Data si Ora SALA PIESA AUTOR Coordonator Proiect
14.06 / 14:00

Sala Ileana Berlogea

Matei Voievod, nr. 75-77

Uşa

Liliana Gavrilescu

14.06 / 19:00

Sala Octavian Cotescu

Palatul Național al Copiilor

Pisica verde

Elise Wilk

Cristi Juncu

14.06 / 19:00

Sala Studio

Str. Matei Voievod, nr. 75-77 UNATC

Moartea lui Hagi Tudose

Barbu Stefanescu Delavrancea

14.06 / 19:00

Sala Platou Ion Sava

Str. Matei Voievod, nr. 75-77 UNATC

Orchestra Titanic

Hristo Boicev

Cristina Giurgea

15.06 / 20:00

Sala Octavian Cotescu

Palatul Național al Copiilor

Proprietate condamnata

Tennessee Williams

15.06 / 19:00

Sala Studio

Str. Matei Voievod, nr. 75-77 UNATC

One woman show dupa

Jurnalul Annei Frank

15.06 / 20:00

Sala Platou Ion Sava

Str. Matei Voievod, nr. 75-77 UNATC

Jacques sau Supunerea

Eugene Ionesco

Felix Alexa și Ion Mirciogă

15.06 / 19:00

Sala Ileana Berlogea

Matei Voievod, nr. 75-77

Uşa

Liliana Gavrilescu

16.06 / 17:30

Sala Ion Cojar

Palatul Național al Copiilor

O anecdotă provincială

Alexander Vampilov

Conf. univ. dr. Mircea Gheorghiu

16.06 / 19:00

Sala Octavian Cotescu

Palatul Național al Copiilor

Privește înapoi cu mânie

John Osborne

Nedelcu Vasile

16.06 / 19:00

Sala Studio

Str. Matei Voievod, nr. 75-77 UNATC

In larg...

Sorana Coroama Stanca

16.06 / 19:00

Sala Ileana Berlogea

Matei Voievod, nr. 75-77

Tempi

Constantin Enache

16.06 / 20:00

Sala Platou Ion Sava

Str. Matei Voievod, nr. 75-77 UNATC

Jacques sau Supunerea

Eugene Ionesco

Felix Alexa și Ion Mirciogă

17.06 / 17:00

Sala Studio

Str. Matei Voievod, nr. 75-77 UNATC

One woman show dupa

Jurnalul Annei Frank

17.06 / 19:00

Sala Octavian Cotescu

Palatul Național al Copiilor

Pisica verde

Elise Wilk

Cristi Juncu

17.06 / 20:00

Sala Ion Cojar

Palatul Național al Copiilor

In sfarsit...acasa!

Mircea Eliade

18.06 / 17:30

Sala Octavian Cotescu

Palatul Național al Copiilor

Pisica verde

Elise Wilk

Cristi Juncu

18.06 / 18:00

Platoul Ion Sava

Matei Voievod, nr. 75-77 UNATC

Equus

Peter Shaffer

Geanina Hergheligiu

18.06 / 20:00

Sala Studio

Str. Matei Voievod, nr. 75-77 UNATC

Kean

după J.P. Sartre și W. Shakespeare

Drd. Alexandru Pavel

18.06 / 20:30

Sala Octavian Cotescu

Palatul Național al Copiilor

Ce-a mai ramas?

Sima Daniela

18.06 / 21:30

Café Godot

Şapte dintr-o lovitură

19.06 / 17:30

Sala Octavian Cotescu

Palatul Național al Copiilor

Omul perna

Martin McDonagh

19.06 / 19:00

Sala Ileana Berlogea

Matei Voievod, nr. 75-77 la UNATC

Synthetic

coregrafie: Iaela Cocoara

19.06 / 20:00

Sala Ion Cojar

Palatul Național al Copiilor

Clasa noastră

Tadeusz Slobodzianek

Simona Măicănescu

20.06 / 17:30

Sala Ion Cojar

Palatul Național al Copiilor

Clasa noastră

Tadeusz Slobodzianek

Simona Măicănescu

20.06 / 19:00

Sala Platou Ion Sava

Str. Matei Voievod, nr. 75-77 UNATC

Orchestra Titanic

Hristo Boicev

Cristina Giurgea

20.06 / 20:00

Sala Octavian Cotescu

Palatul National al Copiilor

Fluturii sunt liberi

Leonard Gershe

20.06 / 22:00

Sala Ion Cojar

Palatul National al Copiilor

Luv

ADRESA

Palatul Național al Copiilor

Bulevardul Tineretului 8-10

Bucuresti 021 330 0838

Informăm spectatorii noștrii că la finalul fiecărui spectacol pot avea o discuție, un schimb de impresii și păreri, pe tema spectacolului, cu actorii-studenți.